REZERVASYON İÇİN YAZIN
0530 704 15 00
REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 304 15 00

Uludağ Kayak Turu 1 Gece 2 Gün Konaklama

  • Bölge: Bursa
  • Tarihler: 12/09/2018 - 12/09/2019
  • Konaklama: 1 Gece 1 Gün
  • Gidiş - Dönüş: Otobüs
  • Gezilecek Yerler: Uludağ Kayak Merkezi / Cumalıkızık
Eski Fiyat379,00
Fiyat249,00
İndirim%35

Uludağ Kayak Turu 1 Gece 2 Gün Konaklama

KAYAK  KEYFİ ve EĞLENCE BİRARADA 
                           
 
Zirve'de Kayak Keyfi 1 Gece 2 gün Dolu, Dolu Eğlence 

 HER CUMARTESİ ÇIKIŞ - PAZAR DÖNÜŞ 

 
» KALKIŞ YERLERİ & SAATLERİ


HAFTA SONU ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

05:30 -- Beylikdüzü Migros
05:45 -- Avcılar İnsa Lisesi Önü (Metrobüs Durağı)
06:00 -- İncirli Metrobüs Boyner Önü
06:30 -- Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
07:00 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:15 -- Kartal Köprüsü
07:30 -- Çayırova Mc Donald's Önü 


» 1. GÜN : ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ - TAM GÜN KAYAK KEYFİ - BURSA

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından araç içerisinde kahvaltı paketi ikramlarımız eşliğinde yaklaşık 4 - 4,5 saatlik Uludağ yolculuğumuza başlıyoruz.  İlk Başlangıç noktası olan cumalıkızık köyüne geliyoruz. Unesco Tarafından Koruma Altına Alınmış Yaşayan Müze Olma Özelliğinde Olan Birçok Filme Ev Sahipliği Yapan 700 yıllık tarihi ile Cumalıkızık Köyü eksrta köy kahvaltısı yapmak isteyen ve fotoğraf karelerini aldıktan sonra  Bir sonraki durağımız, Uludağ Kayak merkezine hareket ediyoruz. 

  Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonundan Uludağ Kayak Merkezine varışımızla. Dileyen misafirlerimiz anlaşmalı olduğumuz Şampiyon Kayak Evinden gerekli ekipmanların kiralanmasının ardından gün boyu kayak keyfi yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilir, çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki cafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler. Akşam 16.45 de otopark alanında buluşmamızın ardından saat 17.00’de konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin imkanlarından faydalanabilirler.

» 2. GÜN : ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ -  İSTANBUL

 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kayak yapacak olan misafirlerimiz ile birlikte Uludağ’a doğru hareket ediyoruz. kayak ve kızak hazırlıklarımız yaparak eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tüm gün Uludağ’da vereceğimiz kayak molamızın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 
 
NOT: Dileyen misafirlerimiz turumuzun bu gününde Uludağ’a çıkmayıp otelde kalarak  Hizmetlerden yararlanabilir, Bursa şehir merkezinde gezebilir akşam dönüş aracımıza dahil olabilirler 

Otel: karakaya city otel , Kırcı otel ,burcman otel v.b 


» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- 3 yıldız otel Yarım Pansyon Konaklama
- Gidiş-Dönüş Ulaşım
- 1 gün araç içerisinde kahvaltı paketi 
- 1 gün otelde açık büfe kahvaltı 
- 1 gün otelde set menü ya da açık büfe akşam yemeği 
- Milli Park Girişleri 
- Zorunlu Seyahat Sigortası

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Otelde yemekte alınan içecekler
- Öğle Yemekleri
- Kayak malzemeleri
- Ski Pass Ücretleri
- Mola yerinde yapılacak olan kişisel harcamalar


» KAYAK MALZEMELERİ VE FİYATLANDIRMASI

- Kayak Takımı 40 TL 
- Kayak Kıyafetleri alt üst dahil 40 TL
- Snowboard 45 TL

Not : kayak kızak ekipmanları temini ve pist ücretleri özel işletmedir. fiyatlar değişiklik gösterebilir. 

 

» ÖNEMLİ BİLGİ : 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

 

 

 

38 Kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

 

31 Kişiye kadar lüks  Otokar Sultan Maxi

 

27 Kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan – Prestij

 

15 Kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.

 

 

 

> Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

 

> Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

 

> Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

 

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

 

> Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

 

> Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

 

> Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatile Özlem Tur kesinlikle sorumlu değildir.

 

> Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

 

> Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (ATV, Zipline, Yamaç Paraşütü, Balon Turu, Tekne /Yat Turları, Fayton v.s ) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar bayram .v.s özle günler farklı fiyat uygulamaktadırlar. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir.

 

 

 

> Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

 

> T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

 

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 


» TAVSİYELER : 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

> Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

 

> Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

 

 » ÖNEMLİ DETAYLAR :

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  • Konaklamalı Turlarımızda 0-6 yaş 2 Yetişkin Yanında ücretsiz olup koltuk istenmesi halinde tam ücret ödenir.

 


NOT:  Bayram periyodunda 20 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

 

 

» REZERVASYON DETAYLARI :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

 

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

 

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatile Özlem Tur  Sorumlu tutulamaz.

 

 D - Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

 

 » İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ : 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 > İptal İade güvence paketi bekleyen durumlarda tura katılım sağlanamayacağı zaman hiç bir sebep belirtmeksizin, koşulsuz iptal ve ödeme iade garanti sunar.

 

> Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye yazılı (mail)  bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında ilk satın alma işlemi ile birlikte yapılır.

 

> Online işlemlerde iptal iade paketi seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Rezervasyon sonrası kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 60 TL (kişi başı)  Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. 

 

 

 

 

 

» KULLANILACAK ARAÇLAR
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

 

 

 

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

 

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

 

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

 

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.

 

 

 

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

 

46+1 Koltuk  Abs, Asr,Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd Player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

 

 

 

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

 

46+1 Koltuk  Abs, Asr,Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd Player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

 

 

 

MAN FORTUNA 

 

46+1 Koltuk  Abs, Asr,Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd Player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

 

 

 

MİTSUBİSHİ SAFİR 

 

46+1 Koltuk  Abs, Asr,Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd Player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

 

 

 

OTOKAR DORUK

 

38+1 Koltuk, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15 Lcd Tv

 

 

 

OTOKAR SULTAN MAXİ

 

31+1 Koltuk, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

 

 

 

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

 

27+1 Koltuklan, Abs ,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

 

 

 

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

 

15 + 1 Koltukl, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi

 

 

 

Yukarıda yazılı olan Tur programı Tatile Özlem tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Hiç bir şekilde kopyalanması ve yayınlanması yasaktır. Tüm hakları Tatile Özlem e aittir.

 


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.