REZERVASYON İÇİN YAZIN
0530 704 15 00
REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 304 15 00

Sapanca Maşukiye Ağva Turu

 • Bölge: Maşukiye- Ağva- Sapanca
 • Tarihler: 01/04/2019 - 30/11/2019
 • Konaklama: Günübirlik
 • Gidiş - Dönüş: Otobüs
 • Gezilecek Yerler: Sapanca, Maşukiye, Ağva
Eski Fiyat239,00
Fiyat165,00
İndirim%31

Sapanca Maşukiye Ağva Turu

SAPANCA - MAŞUKİYE - AĞVA

HER HAFTASONU CUMARTESİ - PAZAR KESİN KALKIŞLI

* KÖY KAHVALTISI 

* AĞVA NEHİR KENARINDA BALIK KEYFİ 

* TEKNE TURU DAHİL !!

 

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

06:30 -- Beylikdüzü Migros
06:45 -- Avcılar İnsa Lisesi Önü (Metrobüs Durağı)
07:00 -- İncirli Metrobüs Boyner Önü
07:30 -- Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
08:00 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü


08:15 -- Kartal  (DÖNÜŞTE KARTAL' A UĞRAMAZ KADIKÖY İNİŞ NOKTASI )


 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


>> belirlenen noktalardan Hareket ile misafirlerimiz birlikte yolculuğumuz başlıyor, yaklaşık bir saatlik yolculuğun ardından Maşukiye'de bulunan Osmanlı bahçesi Restaurant'ta kahvaltıya geçiyoruz.

>>   Yapacağımız Serpme köy kahvaltımızın ardından Maşukiyede doğanın kucağında dilerseniz rehberimizle dilerseniz serbest olarak yürüyüşümüzü yapıyoruz.

>>  Maşukiyeden ayrılıp Sapanca yolculuğumuza başlıyoruz.

>> Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir. 

>> Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler.

>> Sapanca gölü sonrası alabalık vadisine  eşsiz doğa ile kucaklaşmaya gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz buradaki serbest zamanda doğa da yürüyüş yapabilir, yada Atv safari yaparak da eşsiz doğa güzelliklerini keşfedebilirnisiz 

>>  Sapanca maşukiye  gezimizi bitirdikten sonra bir başka doğa harikası olan, yeşille mavinin kucaklaştığı ağvada Nehir Kenarında Öğle yemeğimizi alıyoruz.

>> Yemeğin ardından teknelerimiz bizi alıp nehir turuna başlıyor. Yaklaşık 45 dakikalık tekne gezisi sonrası dileyen misafirlerimizle serbest doğa yürüşü veya dileyen misafirlerimizle hareket saatine kadar doğanın keyfini sürdürebilir.

 >> Aracımız hareket ettikten sonra mavi koyda fotoğraf molası verip turumuzu tamamlıyoruz.Bir sonraki TATİLE ÖZLEM turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KÖY KAHVALTISI

Kızarmış Ekmek,
Zeytin,
Köy Tereyağı,
Köy Balı,
Beyaz Peynir,
Kaşar Peyniri,
Domates,
Salatalık ,
Sigara Böreği,
Reçel,
Acuka Ev Yapımı,
Kiremitte Yumurta,
Semaverde Çay

 

Osmanlı Bahçesi Restaurant

www.osmanlibahcesi.com.tr

 


ÖĞLEN YEMEĞİ

 • Ağvanın meşhur Çipura veya Levreği yada Köfte – Tavuk seçeneği
 • Mevsim salatası
 • Meşrubat

 

Ağva Küçük Ev

 

http://www.agvakucukev.com.tr
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüx otobüslerle ulaşım

 • Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti

 • Ferdi Kaza Ve Mali Mesuliyet Sigortası

 • Milli Park giriş Ücreti

 • Tekne Turu

 • Yemek ücretleri

 • Rehberlik hizmetiTUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 •  Kişisel Harcamalar

 

 

 

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.


ÖNEMLİ DETAYLAR

 • Turumuzda 0-6 yaş ücretsiz olup koltuk istenmesi halinde tam ücret ödenir.


NOT:  Bayram periyodunda 10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

 

REZERVASYON DETAYLARI :

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatile Özlem Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D - Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.


 
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Turlarımızda her gün iki sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

 
» KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR 

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi, 15 Lcd Tv

OTOKAR SULTAN MAXİ

31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.