REZERVASYON İÇİN YAZIN
0530 704 15 00
REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 304 15 00

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


        Turizm,  İnşaat, Gayrimenkul,  Reklam  sektöründe hizmet veren grup şirketimiz  her alanda kendi sektöründe en iyi ve kaliteli hizmeti geçmiş yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile en iyi şekilde hizmet vermeyi hedef ve görev olarak bilmektedir.

 

 TURİZM ;

Özlem Travel Turizm, kurulduğu günden bu yana kurumsal ve bireysel olarak farklı ihtiyaçlara cevap veren turizm hizmetleri vermektedir. Uçak biletleri, seyahat planlama, otel rezervasyonları, özel transferler, konaklama, vize hizmetleri ve organizasyonlarda “Kesintisiz Hizmet” felsefesi ile servis vermektedir.

 

İNŞAAT  ; 

Özlem İnşaat , kurulduğu günden bu yana kurumsal ve bireysel olarak farklı ihtiyaçlara cevap veren turizm hizmetleri vermektedir. Uçak biletleri, seyahat planlama, otel rezervasyonları, özel transferler, konaklama, vize hizmetleri ve organizasyonlarda “Kesintisiz Hizmet” felsefesi ile servis vermektedir.

 

REKLAM ;

Özlem Reklam , kurulduğu günden bu yana kurumsal ve bireysel olarak farklı ihtiyaçlara cevap veren turizm hizmetleri vermektedir. Uçak biletleri, seyahat planlama, otel rezervasyonları, özel transferler, konaklama, vize hizmetleri ve organizasyonlarda “Kesintisiz Hizmet” felsefesi ile servis vermektedir.