REZERVASYON İÇİN YAZIN
0530 704 15 00
REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 304 15 00

KARTEPE ABANT SAPANCA 1 GECE KONAKLAMALI TUR

 • Bölge: Kartepe / Abant / Sapanca
 • Tarihler: 23/12/2017 - 15/03/2018
 • Konaklama: 1 Gece 2 Gün
 • Gidiş - Dönüş:
 • Gezilecek Yerler: Kartepe Abant Maşukiye Sapanca cennetgöl
Eski Fiyat345,00 TL
Fiyat225,00 TL
İndirim%35

KARTEPE ABANT SAPANCA 1 GECE KONAKLAMALI TUR

KAYAK VE DOĞA TURU ... EŞSİZ GÜZELLİKLERİ KEŞFETME ZAMANI... 


             5 YILDIZ OTELDE 1 GECE  KONAKLAMA  
                       SPA & HAVUZ KULLANIMI DAHİL

 

BU PROGRAM SINIRLI SAYIDA OLUP REZERVASYON YAPILMASI HALİNDE 30.03.2017  DEK GEÇERLİDİR

 

1.Gün Cumartesi : ABANT - CENNETGÖL 

 

06:30 Beylikdüzü Migros

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü

07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08.15 Kartal Köprüsü Altı

08.45 İzmit Halkevi Önü

    Hareket ile yaklaşık bir saatlik yolculuğun ardından Maşukiye'de bulunan Restoranda  kahvaltıya geçiyoruz. Yapacağımız serpme köy kahvaltısının ardından Sapanca yolculuğumuza başlıyoruz.Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir. Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler. Sapanca Göl gezisinin ardından Abant a harerek ediyoruz.

   Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir, faytona binme şansını yakalayabilir. (Ekstra) 

 Burada ki fotoğraf molamız bittikten sonra toparlanıp  Öğlen yemeği için dere kenarında bulunan Abant park restorant a geçiyoruz bölgeye özgü Alabalık , köfte yada tavuk menü  (Ekstra)  öğlen yemeği sonrası Bolu’nun bir diğer eşsiz gölü olan Cennet Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. 

   Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından Cennet Gölü'nün eşsiz güzelliğine şahit olacaksınız.Burada rehber eşliğinde yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf çekimlerimizin ardından  konaklayacağımız otelimizie hareket ediyoruz .


1. Gün Abant -Cennetgöl  gezimiz sonrası Otelimize varış konaklama. 

otel : Well born Luxury Hotel , Ramada otel V.b 5 yıldız otel


2.Gün Pazar : KARTEPE KAYAK TURU 

otelemizde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltı sonrası otelimizden Kartepe'ye  hareket ediyoruz. 
 

Kartepe’ye doğru tırmanışa geçiyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe, Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır.1606 metre ile yüksekliği ile Marmara Bölgesi'nin en yüksek üçüncü dağıdır. Zirvesinde 5 yıldızlı bir tesis ve Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunmaktadır. Burada dileyen misafirlerimiz telesiyejlerden yararlanabilir, dileyen misafirlerimiz kızakla kayabilir , kartopu oynayabilir,  dileyenler atv kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler. Kartepe gezisinin tamamlanması 

telesejlerin kapanması ile  17:00 gibi İstanbul'a aklınızdan hiç çıkaramayacağınız anılarla geri dönüşe geçiyoruz. osmanlı bahçesi restorant'ta vereceğimiz yemek molası  Kiremitte Alabalık , Köfte yada tavuk menü (Eksrta) yemek sonrası İstanbul 'a dönüş yolculuğumuz başlıyor 

Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimiz ile başka bir TATİLE ÖZLEM turunda  tekrar beraber olmak dileğiyle ayrılış.


1.GÜN  
KÖY KAHVALTISI

 • Tabakta kaşar peynir
 • Beyaz peynir
 • Köy peyniri
 • salam
 • Organik Zeytin
 • Reçel
 • Tereyağı 
 • Domates
 • Biber 
 • Salatalık
 • Köy böreği
 • Güveçte menemen
 • Semaverde çay keyfi

 

 

Osmanlı Bahçesi Restaurant

www.osmanlibahcesi.com.tr

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER 

-  Lüx Otobüsler ile Ulaşım
-  1.Gün maşukiye serpme köy kahvaltı.
-  Rehberlik hizmeti
-  Milli park giriş ücretleri
-  Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece konaklama 
-  Otelde akşam yemeği (set menü yada açık büfe) 
-  Otelde açık büfe sabah kahvaltısı 
-  Zorunlu seyhat sigortası.
-  programda belirtilen tüm geziler

 
Konaklama :Well born Luxury Hotel , Ramada otel V.b 5 yıldız otel veya benzeri otel de yapılacaktır.


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

>> Tüm şahsi harcamalar
>> Öğlen yemekleri 
>> Otelde yapılan ekstra harcamalar
>> Yemeklerde alınan extra içecekler
>> Kayak ekipmanları
>> Ski pass çıkışları 

 

KAYAK EKİPMANLARI 

- Kayak TK 35 TL
- Board TK 35 TL
- Mont       20 TL
- Pantolon  20 TL
- Gözlük    15 TL
- Kask       15 TL
- Kızak      10 TL
- Karbotu   15 TL
- Eldiven , Bere, V.s 

Depozito Yoktur ( kimlik Bırakılıyor) 
GÜNLÜK KİRALAMA BEDELLERİDİR

 

SKİ PASS FİYATLARI

- Günlük sınırsız 100 TL
- 13:00 'den sonra sınırsız 60 TL
- Tek çıkış 35 TL
 Depozito 30 TL kartı teslim edince iade TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 15 TL dir.

Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatile Özlem Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D - Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

 

ÖNEMLİ DETAYLAR


* Çocuk İndirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir. Tek bir çocuk için kullanılır.
* 0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* 2-6 yaş çocuk için Otobüs ‘de koltuk talep edildiği takdirde ise % 50 ücret alınır.2 yetişkinin yanında tek bir çocuk için alınır
* 2-12 Yaş çocuklar için % 50 ücret alınır 2 yetişkinin yanında olmak şartıyla Tek bir çocuk için kullanılır.
* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
* Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir

 NOT:  özel günler ( bayram, sömestre v.s)  10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

* Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

 

İADE VE DEĞİŞİKLİK

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar ve da günübirlik turlar da 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

* Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

 KULLANILACAK ARAÇLAR


Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı